Polish (Poland)English (United Kingdom)Eesti (Eesti)
 

 

Toad

 

Restoran

Kontakt

 

 

Tel: +48 86 219 27 77

info@motel-zacisze.com

ul. Stawiskowska 51, Piątnica

 

 Pollityka Cookie

Mis on küpsised
 
Küpsised (nn küpsised ) on väikesed failid salvestada ja arvutisse salvestatud , tablett või nutitelefoni , kui oled külastades erinevaid veebilehti . Küpsis sisaldab tavaliseltselle veebisaidi nimi, kellelt see on saadud , " eluiga " küpsiseid (st ajal selle olemasolu ) jajuhuslikult genereeritud unikaalne number identifitseerimiseks kasutatud brauser kasutabkõneveebilehel.
 
 
 
Cookie Policy
 
Kui sa kõndidapool meie saitidel kõvakettale saab salvestada nii . küpsised (nn küpsised ) või väikesed tekstifailid saadetakse meie serverite või teenuseid, mille me nimetame meie saitidel , näiteks näidates multimeedia .
Küpsised ja muud sarnased tehnoloogiad on kasutatavad veebilehed tingitud peamiselt kasutajate mugavuse , m.in , et kõige paremini sobitada sisu ja funktsioone saidil , et rahuldada oma vajadusi ja ootusi , samuti statistilistel eesmärkidel.
Faile küpsised saadame eriline. Nad teenivad tootmise statistika , mis aitavad kohandada sisu lehekülgede kasutajate ootusi , säilitades soovitud välimuse lehti , näiteks määrata fondi suuruse , arvestades asjaolu, et hääletades küsitlused või läbikasutaja mitmeastmelise operatsiooni ( näiteks lisades artikkel ostu meie poe ) . Me kasutame küpsiseid korrigeerimine sobitada reklaamid, mis kuvatakse huve külastajaid veebilehele .
Lisaksküpsiseid saadetakse meie server meie saitidel küpsiseid võib saata ka serverist saite mida me nimetame näiteks YouTube või sotsiaalsete võrgustike saite.
Arvutisse salvestatud teave saadetakse meie server kunagi koguda ja kuidagi töödeldud .
Iga kasutaja saab muuta seadeid küpsiseid oma brauseris , sealhulgas võime täielikult välja lülitada oma kirjalikult. Kui te ei keelata võime salvestada küpsiseid meie kodulehel, see tähendab, et teie nõusolekutsalvestamine ja säilitaminearvuti .
Kui otsustate lükata kõik küpsised, te ei saa kasutada teatud sisu sisu ja teenuseid meie saitidel , eriti kui on vaja sisse logida. Keelamine küpsiseid ei puudu võimalused sirvimisel meie saitidel.
Kuidas blokeerida küpsised oma brauseris ?
 
Iga Interneti kasutaja saab reguleerida kaitsetase küpsiseid oma eelistused , sealhulgas võime lahkuda täielikult blokeerida küpsiseid. See suurendab turvalisuse taset ja andmekaitse , kuid võib takistada ka mõned funktsioonid, nagu sisselogimist kohas.
 
Teavet seaded küpsiseid erinevate brauseritega kättesaadav järgmistel veebilehtedel :
 
 
 
 
Opera Browser
Firefox
Chrome
Internet Explorer
safari