Polish (Poland)English (United Kingdom)Eesti (Eesti)
 

 

Pokoje

 

Restauracja

Kontakt

 

 

Tel: +48 86 219 27 77

info@motel-zacisze.com

ul. Stawiskowska 51, Piątnica

 

 Konferencje Szkolenia

 

 

Hotel stanowi doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, seminariów, spotkań biznesowych i uroczystości rodzinnych.

W związku z rozbudową sali bankietowej chcielibyśmy Państwa zaprosić do skorzystania z naszej oferty - wyjątkowej wśród opcji noclegowo-biznesowych na Podlasiu.

Sala teraz może pomieścić nawet 150 osób i jest wspaniałym miejscem do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak: wesela, chrzciny, stypy i inne. Cechuje nas bardzo dobra organizacja oraz miła obsługa. W ostatnim czasie byliśmy organizatorem Jubileuszu 50 lecia członków PSL Pana Józefa Mioduszewskiego i Mieczysława Bagińskiego oraz konferencji SLD, której przewodniczył Wojciech Olejniczak.

 

W miesiącu sierpniu nową salę otworzyliśmy imprezą weselną. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu z wesela. Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu w wyborze nas jako organizatora Państwa niezapomnianego święta. Kontakt: 86 216 52 53.

 

 

Posiadamy wolne terminy na rok 2014

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową z możliwością podzielenia jej na część konferencyjną oraz jadalnianą.

 

Spotkania tego typu organizujemy w specjalnie zaaranżowanej na potrzeby naszych gości sali konferencyjno - bankietowej. Sala w układzie kinowym mieści do 80 osób.

 

Do dyspozycji organizatorów szkolenia lub konferencji przygotowaliśmy rzutnik multimedialny z ekranem, flipchart, bezprzewodowy internet oraz nowoczesny system nagłaśniający.

 

Na życzenie naszych gości przygotowujemy bufet kawowy lub poczęstunek.

 

Hotele Łomża , Noclegi w Łomży, Hotel Łomża, Hotels Poola